Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 579
Поліграфія | Вимоги до макетів
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 579

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ

Ми приймає до друку лише такі формати файлів :
Adobe PhotoShop (*.psd, *.tiff); Adobe Illustrator (*.ai, *.eps); Adobe InDesign (*.indd); Adobe PDF (*.pdf)

 • При використанні формату * .jpeg для растрових зображень слід пам’ятати , що ступінь стиснення досягається за рахунок втрати якості зображення .
 • Застосування форматів * .gif , * .bmp , * .pict , а також зображень , поміщених в верстку через « буфер обміну » просто неприпустимо .
 1. Загальні вимоги до ФАЙЛІВ
 • Не використовуйте в назві файлів українських букв.
 • Неприпустиме використання колірних моделей крім CMYK, Pantone – (RGB, HSB, LAB).
 • Вильоти за обріз (по 2 мм для листової продукції і 5 мм для багатосторінкової продукції), якщо макет в EPS або TIFF вильоти повинні бути симетричними.
 • Елементи дизайну повинні знаходитися від краю вироби (всередину) на 3-4 мм.
 • В макетах, зверстаних в програмах Corel, Illustrator всі шрифти повинні бути в кривих.
 • Розрішення для растрових зображень має бути не менше 300 dpi.
 • Заливка чорним по формулі – С: 60; М: 40; Y: 40; K: 100.
 • При виборі кольорів не варто довіряти зображенню вашого монітора. Не варто, також, орієнтуватися на відбиток, отриманий на принтері.
 • Один файл повинен містити один виріб! Якщо у Вас продукція має лице та зворот – потрібно готувати два файли.
 • Макет не повинен містити ніяких ICC-профілів. При присутності колірних профілів растровий процесор автоматично їх застосовує, що далеко не завжди призводить до бажаного результату.
 • Підтвердженням коректності та відповідності макета є затверджений по e-mail електронний макет, який був надісланий замовнику.

 

 1. ПРАВИЛЬНЕ МАКЕТУВАННЯ друкованої ПРОДУКЦІЇ

Для всіх макетів , які готуються до друку , діє універсальне правило : до розмірів готового виробу необхідно додавати по 2 мм під обріз з кожного боку . А всі написи і важливі елементи дизайну , необхідно розміщувати на відстані 5 мм від країв готового виробу .

Так , розмір візитки в готовому вигляді – 90х50мм , а макет повинен мати розмір – 94х54мм.

Розмір єврофлаєрів в готовому вигляді – 210х100мм., в макеті ж необхідно поставити 214х104мм.1

 1. РОЗРІШЕННЯ МАКЕТІВ

Зберігаючи зображення для розміщення в публікації, використовуйте формати TIFF або EPS. Файл повинен відповідати колірній моделі CMYK. Переконайтеся, що файл не містить в собі будь-яких додаткових каналів, шарів. Без необхідності застосування складних ефектів до тексту, не набирайте його в пакетах растрової графіки. Якщо текст все-таки набраний, не міняйте параметрів Image Size, будьте готові до того, що надрукований текст (особливо дрібний) може виявитися розмитим, нерозбірливим, з «рваними» краями. Переконайтеся в правильному розрішенні зображення – 300 dpi.

2

 1. RGB, CMYK і PANTONE

Режим RGB (red – червоний, green – зелений, blue – синій) використовується світловипромінюючими приладами, такими, наприклад, як монітори або проектори.

Режим CMYK (cyan – блакитний, magenta – пурпурний, yellow – жовтий, black – чорний) є колірним режимом в сфері професійного друку.

Кожен колірний режим має свою гаму або діапазон кольорів, який з його допомогою може бути відтворений. Колірна гамма RGB ширше, що накладає певні обмеження при переведенні зображення в режим CMYK. Колірна гамма, яка може бути відтворена з допомогою барвників CMYK, залежить також від властивостей самих барвників паперу, на яку ці барвники наносяться. Незначні колірні відхилення можуть бути викликані і самим друкарським пристроєм.
!!! На друці можна передати далеко не весь колірний діапазон
!!! Колірна гамма RGB ширше , що накладає певні обмеження при переведенні зображення в режим CMYK

3

Чотири сумішевих кольора кольорового друку ( блакитний , пурпурний , жовтий і чорний ) можуть бути використані тільки для відтворення частини кольорів, вони доповнюються технологічними кольорами ( spot colors ) Pantone . Технологічні кольора не задаються числовими значеннями – їх можна тільки вибрати зі списку .

!!! Починайте роботу з макетом , спочатку встановивши в якості робочого простір CMYK

ПРАВИЛЬНИЙ ЧОРНИЙ

Чорний текст в макеті повинен бути в одну фарбу по формулі С : 0 ; М : 0 ; Y : 0 ; K : 100 .

Заливка чорного кольору повинна відповідати формулі С : 60 ; М : 40 ; Y : 40 ; K : 100 .

Чорний текст

С:60; М:40; Y:40; K:100 — неправильно
С:0; М:0; Y:0; K:100 — правильно

4

Заливка чорним кольором

С:0; М:0; Y:0; K:100 — неправильно
С:60; М:40; Y:40; K:100 — правильно

 1. ПРАВИЛЬНЕ МАКЕТУВАННЯ БУКЛЕТІВ

При подачі макета буклетів з двома і більше згинами , слід враховувати , що відстань між фальцами має бути різною. Сторона , яка загортається всередину повинна бути коротше на пару міліметрів . ( Див . Рисунок нижче ) :

5

!!! Правильна компоновка макета з вильотами – необходіоме умова коректної друку . Слідкуйте за цим

 1. ПІДГОТОВКА КАТАЛОГІВ до друку

Для правильної підготовки файлу каталога в друк необхідно виконання декількох умов:

 • Макет повинен бути в форматі * .pdf .
 • Макет каталогу необхідно робити в програмах Illustrator або InDesign . Неприпустимо надавати макет каталогу в форматах растрової графіки – * .tif , * .psd , * .jpeg .
 • Вильоти з кожної сторони повинні бути по 3 мм .
 • Кордон розміщення важливих елементів і написів у середину каталогу – 15 мм .
 • Чорний текст в одну фарбу по формулі – C : 0 ; M : 0 ; Y : 0 ; K : 100 .
 • Текст в кривих .
 • Внутрішній блок каталогу одним файлом , обкладинка каталогу – окремим файлом .
 • Неприпустимо надавати файли розворотами , приймаються тільки посторінкові .
Замовити

 
×

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/cloudfw/core/engine.typo/core.typo.php:117 Stack trace: #0 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/cloudfw/core/engine.typo/core.typo.php(20): cloudfw_fontface_render() #1 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/cloudfw/core/engine.typo/core.typo.php(9): cloudfw_font_engine_render() #2 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/cloudfw/core/framework/core.init.php(229): cloudfw_font_engine() #3 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-includes/plugin.php(503): cloudfw_admin_footer_init('') #4 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-includes/general-template.php(2284): do_action('wp_footer') #5 /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/footer.php(202): wp_footer() #6 /sata in /sata2/home/users/kentavrpr/www/www.kentavrprint.com.ua/wp-content/themes/oktenweb/cloudfw/core/engine.typo/core.typo.php on line 117